LegacyMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONECTIVITATE

4 participanți

In jos

CONECTIVITATE Empty CONECTIVITATE

Mesaj  Pando Vin Iun 25, 2010 5:27 pm

Buna am si io o nelamurire ,, sunt nou pe joc si miam facut profilu am reusit sa joc doar vreo 10 minute si dupa aceea sa intrerupt .Dau iarasi Logare ma conectez si cind dau start ies afara DC? ma puteti sfatui ce trebe facut va rog frumos.
Pando
Pando

Mesaje : 3
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty Re: CONECTIVITATE

Mesaj  mirel121 Vin Iun 25, 2010 8:58 pm

icearca pe alt CH cel mai probabil esty blocat pe cel pe care ai intrat....incearca se vei reusi

PS: DarkAssasin-Assasin LVL 81

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty Re: CONECTIVITATE

Mesaj  Celios Vin Iun 25, 2010 9:31 pm

Imi pare rau ca va dezamagesc dar numai CH1 merge Smile
Ce am putea face?

Celios

Mesaje : 4
Data de înscriere : 23/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty Problema nerezolvata ?

Mesaj  Pando Sam Iun 26, 2010 12:00 am

Nustiu ce ati putea face dar mie tot asa imi da continu ,deci ma logez intru si cind dau start apare aceea liniuta ca se incarca .... dar nu tine mult si ma scoate . Am incercat si pe ch2 nu merge ch3 merge dar tot asa face .O rugaminte am cind se va rezolva anuntatima ... Exclamation
Pando
Pando

Mesaje : 3
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty MA SCOATE

Mesaj  mirel121 Sam Iun 26, 2010 1:36 am

aceeasi problema o am si eu ma loghez pe CH3 sau CH1 selectez caracerul si knd apre bara care se incarca ma scoate....asta s-a intamplat dupa ce am trecut prin portal din Valea Seungryoung spre regatul albastru....va rog faceti ceva NUME: DarkAssasin LVL 81 Ninja
REGAT:Galben

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty Re: CONECTIVITATE

Mesaj  mirel121 Sam Iun 26, 2010 4:22 pm

Am reusit sa intru pe cont astazi si am vrut sa merg pana la albastrii sa imi caut cutite dragon am stat 5 minute si cand sa plek m-a scos si mi se intampla la fel cand dau start la caracter apare bara care se incarca si ma scoate.....ajutati-ma va rog NUME: DarkAssasin ninja LVL 81
REGAT: Galben locatia: in centru la albastrii

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty Re: CONECTIVITATE

Mesaj  mirel121 Sam Iun 26, 2010 6:12 pm

ce se intampla cu serverul??????? reusesc sa ma conectez 1 minut si vreau sa plek de la albastrii si ma scoate si iarasi nu imi mai merge Sad( faceti ceva va rog....Nume: DarkAssasin ninja lvl 81 Regat: Galben Locatia: La ALBASTRII Sad(

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty LOGIN

Mesaj  dariuscalapis Sam Iun 26, 2010 9:14 pm

da ce dracu aveti ma la fiecare metin la care mam inregistrat tot server down mia dat cand am incercat sa ma loghez acum si la metinu asta nu mai pot sa ma loghez futuvan gat sa va fut ca nu sunteti nici de ultimu loc in top nu sunteti buni
si nu pe locu 22
sunteti varza cel mai tampit metin din lume BAI NEBUNILOR DEGEABA LATI FUTUT PE METINU VOSTRU CA NIMENI NU JOACA
SI NICI MACAR SA NE LOGATI NU SUNTETI IN STARE!!!!!!!!!



RETARDATILOR

dariuscalapis

Mesaje : 1
Data de înscriere : 26/06/2010

Sus In jos

CONECTIVITATE Empty Re: CONECTIVITATE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum