LegacyMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Luati atitudine!

2 participanți

In jos

Luati atitudine! Empty Luati atitudine!

Mesaj  Celios Vin Iun 25, 2010 11:14 pm

Salut!
Se pare ca am descoperit cine imi tot da BAN mereu...cu parere de rau va spun ca lui Antares ii face mare placere sa profite ca este moderator si profita chiar din plin de chestia asta dand BAN la cine apuca si cui vrea el ( Banatul nefacand ceva rau) cum este si cazul meu...Vorbind cu DarkAssasin si Cobra pe Chat ma trezesc cu Antares peste conversatie si dandumi kick pe motiv ca am facut SPAM cea ce nu este adevarat.
In concluzie: Va rog luati atitudine fata de acest om caruia ii place sa isi bata joc de server si de oameni de pe acesta.
Multumesc!

Celios

Mesaje : 4
Data de înscriere : 23/06/2010

Sus In jos

Luati atitudine! Empty Da FRATILOR chear luati ATITUDINE

Mesaj  mirel121 Sam Iun 26, 2010 1:41 am

ieri seara am luat block 99 ore tot din cauza lui antares k il necajeam cu unu k nu o sa ajunga GM...dupa a intrat LifeStyle si am primit block....dak avem functii nu tre sa profitam toti avem aceleasi drepturi nu suntem unu mai presus de celalalt...LUATI ATITUDINE la adresa baiatului astuia k asa nu se may poate dak ia asta GM nenoroceste tot serverul si mai si zicea k el dak o sa fie GM o sa dea BAN la tot regatul GALBEN....asa ceva nu se poateeeeeeeee...FACETI CEVAAA Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

Luati atitudine! Empty faceti mha ceva nu se poate asa

Mesaj  mirel121 Dum Iun 27, 2010 3:50 am

mha cum e posibil sa bat un rosu si antares kre e GM akm sa ma omoare k asa vrea el?????? nu imi da el yang de licori sau de veva...eu nu suport asa abuzuri faceti cevaaaaaaaaaaaaaa. LUATI ATITUDINE ODATA k s-a urcat in cap...da draq tot serverul Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

Luati atitudine! Empty CUM E POSIBIL

Mesaj  mirel121 Dum Iun 27, 2010 3:54 am

bai fratlor cum e posibil ca AnTaRes sa isi dea arme de nuj ce lvl +9 pe un cint de razboinik al lu SpeedY...va rog sa vreificati k nu se poate asa ceva....eu muncesc zi si noapte si el in 5 minute isi baga nuj ce arme de lvl 80/90 k e GM ......faceti eva verificati ce sa dat de la Gm pe contul de razboinik SpeedY va roooog LUATI ATIDUDINEEEEEEEEEEEEEEEEEE

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

Luati atitudine! Empty Re: Luati atitudine!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum