LegacyMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GM AnTaReS

2 participanți

In jos

GM AnTaReS Empty GM AnTaReS

Mesaj  mirel121 Dum Iun 27, 2010 2:53 pm

Bai fratilor cum este posibil sa se faca asa abuzuri...dak suntem GM facem ce vrem sau cum....cu ce drept imi da mie AnTaReS kick k il bat pe unu agresiv si k ma pun pe liber si il omor...dak saracu e praf si dus cu pluta ce sa-i fac....luati masuri k nu sepoate asa ceva si vreificati sa vedeti cum da iteme pe alt cont al lui...asa ceva nu se poate...dak esty GM nu faci ce vrei k fiecare avem drepturi nu numai unii...FACETI ceva k nu se poate asa Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

GM AnTaReS Empty praf esti u

Mesaj  nikezz Mier Iun 30, 2010 12:30 am

ce pacat ca nu sunt owner ca iti dadeam un ban cum te prindeam ma rog nu imi bat capu cu prosti si aratami si mie contu ala pe care dau eu iteme
nikezz
nikezz

Mesaje : 2
Data de înscriere : 23/06/2010
Varsta : 33

Sus In jos

GM AnTaReS Empty nuj kre-i prostu

Mesaj  mirel121 Mier Iun 30, 2010 12:33 am

era un warr SpeedY de la galbeni si un warr de la albastrii cred Vladikov care aveau poyson-uri si tot felul de arme ream magazin in oras noob Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mirel121

Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

GM AnTaReS Empty Re: GM AnTaReS

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum